Barion Pixel

„Odpoveď duše“ – balíček kariet

Cítiš sa neisto? Máš plno otázok? Vytiahnite balíček kariet „Odpoveď duše“ a požiadaj ho o radu! Niekedy nám na prekonanie prekážok stačí jediné slovo.

30,00 

„Odpoveď duše“ – balíček kariet

Balíček kariet „Odpoveď duše“ si môžeš vybrať kedykoľvek. Máš otázku týkajúcu sa práce alebo projektu? Potrebuješ poradiť v osobnom živote? Si v ťažkej životnej situácii a zišiel by sa ti odkaz vesmíru? Stačí položiť otázku, na ktorú hľadáš odpoveď a vytiahnuť kartu.

Balíček kariet môžeš používať niekoľkokrát týždenne. Na odpovede karty sa môžeš spoľahnúť. Už žiadna neistota, pretože karta je vždy po ruke. Nemusíš na nikoho čakať, pomoc príde okamžite. Preto som tento balíček kariet vysnívala: aby si mal pomocníka, ktorý ti je vždy a za každých okolností k dispozícii.

 

Ako sa to používa?
Pohodlne sa usaď a rozlož karty okolo seba.
Zatvor oči a niekoľkokrát sa zhlboka nadýchni. Polož svoju otázku alebo problém týkajúci sa tvojej práce alebo podnikania.
Otoč kartu a pozri sa na obrázok.
Čo pre teba znamená obrázok a správa na karte? Aký z toho máš pocit? Ako to súvisí s otázkou, ktorú si položil? Čo ťa to učí? Na čo sa snaží upútať tvoju pozornosť?

Veľkosť: 9×12 cm

Ďalšie informácie

Poštovné v rámci Slovenska 1,95 EUR

Poštovné v rámci v rámci EÚ 7,1 EUR