Barion Pixel

„Vedomie v práci“ – balíček kariet

Potrebuješ sprievodcu, ktorý ťa vyvedie z bludiska? Chcel by si byť pri svojej práci uvedomelejší? Urobte z ťahania kariet zvyk! Ak máš nejaké otázky alebo nejasnosti, karty ti pomôžu nájsť odpovede.

25,00 

„Vedomie v práci“ – balíček kariet

Práca je dôležitou súčasťou nášho života. Napriek tomu mnohí z nás zažívajú tieto hodiny s negatívnymi emóciami. Naša práca, naše podnikanie, naši kolegovia, manažéri a podriadení nám nastavujú zrkadlo rovnako ako naši blízki. Jedinou otázkou je: všimneme si to?

Akékoľvek ťažkosti alebo komplikácie ktoré sa pri práci vyskytnú, majú orientačnú hodnotu. Narábaj s tým vedome a nezametaj to pod koberec! Môže to byť veľmi dôležitý kľúč k tvojmu osobnému (a samozrejme aj pracovného) rozvoju.

Balíček kariet „Vedomie v práci“ ti bude k dispozícii vždy, keď potrebuješ poradiť. Stačí položiť otázku a vytiahnuť kartu!

Ako sa to používa?
Pohodlne sa usaď a rozlož karty okolo seba.
Zatvor oči a niekoľkokrát sa zhlboka nadýchni. Polož svoju otázku alebo problém týkajúci sa tvojej práce alebo podnikania.
Otoč kartu a pozri sa na obrázok.
Odpovedz na nasledujúce otázky: Čo ti hovorí tento obrázok? Čo ťa napadlo ako prvé? Aké pocity sa v tebe zmocnili? Ako to súvisí s tvojimi súčasnými ťažkosťami? Čo sa snaží karta povedať?

Veľkosť: 9×12 cm

Ďalšie informácie

Poštovné v rámci Slovenska 1,95 EUR

Poštovné v rámci v rámci EÚ 7,1 EUR