Barion Pixel

AMBASÁDORKA VEDOMÉHO ŽIVOTA

Som Natália Vicsápiová, učiteľka sebapoznania, veľvyslankyňa vedomého života. Mojím poslaním je, aby som ľudí učila na vedomý život.

Som tu pre teba! Viem ako ti môžem pomôcť!

NAti Method

Som Natália Vicsápiová, učiteľka sebapoznania, ambasádorka vedomého života a autorka NATI METHOD.

Mojim poslaním je, aby som ľudí učila na vedomý život. Ženám a mužom pomáham v tom, aby našli svoj životný cieľ, vystúpili z neustáleho kolobehu, a riadenie svojho života si zobrali do vlastných rúk.

Je nemožné žiť stabilný a vyrovnaný život s chybnými vzormi správania, sebaobmedzujúcimi presvedčeniami, ktoré zdedil.

Na svojom vlastnom prípade som sa naučila, že uvedomelý život je kľúčom k tomu, aby sme boli úspešní a šťastní vo všetkých rolách svojho života.

Od mojich 18 rokov som podnikateľka. Do mojej tridsiatky bola moja práca mojou vášňou a pracovala som 18-20 hodín denne. Ako cieľavedomý a direktívny líder som vybudovala 2. najväčšiu tlačiareň na Slovensku. 

Získala som niekoľko prestížnych ocenení:

2010 Podnikateľka roka

2012 Slovenka roka

Ako manželka a matka som však zlyhala. Osud mi dal obrovskou fackou najavo, že cesta po ktorej som išla, nebola moja.

2014 prišla o firmu a majetok

Premohla ma frustrácia a pocit, že život viac nemá zmysel, no neskôr som si uvedomila, že môj život pre mňa pripravuje aj niečo iné a chcela som objaviť čo to je. Na toto som si však najprv musela urobiť poriadok v hlave a spoznať samú seba.

Začala som chodiť na sebapoznávacie terapie, začala som sa učiť. Pochopila som tisícročné pravdy psychológie, filozofie a budhizmu. 

Vyštudovala som aj coaching, ale profesiu som sa naozaj naučila až pri mojej mentorke ktorá ma naučila žiť ako skutočná manželka, matka a začala viesť vedomý život v každej oblasti.

Za rok a pol sa stala z tvrdej kariéristky uvedomelá, šťastná žena. Teraz vedome a s radosťou žijem v roly manželky, matky, mentorky a podnikateľky. 

Presne viem kto som, kam smerujem a čo je mojim poslaním.

Odkedy som zmenila svoj život, stala som sa úspešnou a dôveryhodnou osobou pomohla som mnohým ženám a mužom aby našli svoje skutočné ja.

Od roku 2017 pravidelne vediem školenie Spoznaj svoje skutočné ja! (od roku 2022 je dostupný online) 

V roku 2017 som vydala svoju knihu Píš ty svoj osud!

Full house roadshow na Slovensku a Maďarsku.

Týždňové, maximálne 30 členné skupinové MINDDULNESS WEEK pobyty.

Tisíce uvedomelých, sebavedomých, šťastných mužov a žien.

Priniesla som na Slovensko obchodnú organizáciu BNI.

Moja vízia a poslanie

Mojim poslaním je pomáhať ľuďom aby nežili iba v tom že musia každému vyhovieť, ale aby začali žiť uvedomelý život v každej oblasti. Aby našli svoje poslanie a kráčali po ceste ktorá je ich vlastná.

 

Mojou víziou je, aby naši deti žili v oveľa uvedomelejšom svete. Aby na ľudskej, obchodnej a politickej úrovni žili vedľa seba úprimne, čestne a vedeli spolupracovať.

 

Vízia obchodnej organizácie BNI je podobná tej mojej. Spoločným podnikateľským cieľom je zmeniť spôsob a kultúru podnikania na Slovensku.

 

Vicsápi Natália - tudatosság mentor

NATI METHOD nie je technika a ja nie som coach.
Prečo?
Lebo žijeme len raz a nemáme čas 10-12 rokov stráviť sebapoznaním.

Nebudem sa pýtať a čakať týždne, mesiace na to aby si zistil sám čo je tvojim problémom.

Namiesto toho ťa priamo, rýchlo, čestným a rozhodným prístupom  konfrontujem so sebou samým a ukážem ako žiť vedomý život v každej oblasti. Namiesto spirituálneho prístupu ťa racionálne naučím ako žiť vedomý život.

S mojou pomocou neodstaneš vyriešenie len na jeden problém. Ak sa chceš naozaj zmeniť, tvoj život sa za jeden rok otočí o 180 stupňov.

Podstatou NATI METHOD je získať prehľad o celom tvojom doterajšom živote a s týmito vedomosťami si schopný to zmeniť:

na 100% prevziať zodpovednosť,

robiť vedomé rozhodnutia,

prevziať kontrolu nad svojimi pocitmi a životom.

Mojou cestou je, aby som ľudí učila na sebapoznanie, uvedomelý život a ukázala:

ako si užívať každú rolu svojho života,

ako žiť v prítomnom okamihu,

ako žiť bez negatívnych myšlienok,

ako žiť prepojene s vyššou inteligenciou v každom okamihu.

Mám rada tie výzvy, ktoré by 9 z 10 ľudí vzdalo. Takto pristupujem aj k ľuďom. Ak niekto zaklope na dvere, že chce zmenu v živote, ja mu s radosťou pomôžem.

A čo ty? Si pripravený na zmenu? Ak áno, srdečne ťa očakávam!

Ich život sa zmenil, som na nich hrdá!

Ismerd meg önmagad

Tímea Nagyová

Aká je Natália? Nie je guru, ani posvätná žena, je taký človek, ako každý iný.
No napriek tomu je iná. Prečo? V čom? Lebo je statočná, povie svoj názor. Ak potrebuješ objíme ťa, chytí ťa za ruku. Pozrela si sa už do jej očí? Ak potrebuješ kopne ťa do zadku. Presne vie čo potrebuješ.

Prečo som si vybrala práve ju? Náhody neexistujú, potrebovala som mentora, ktorý ma bude sprevádzať, fyzicky bude vedľa mňa. Vedľa nej som prvý krát v živote cítila, že niekam patrím. Na prvom roadshow sme sa stretli ako cudzinci a rozlúčili sme sa ako rodina.

Už vtedy mi môj vnútorný hlas pošepkal, že sem patrím. Táto loď ťa zoberie tam, kam sa chceš dostať, ak máš odvahu na ňu nastúpiť. Najdôležitejšie je to, že ťa zoberie späť k tebe. Lebo si hľadal seba.
A že aká líderka je? Terorista. A aký učiteľ? Presne vidí, že kde stojíš. Mne vrátila nádej, že oplatí sa žiť na tomto svete a ukázala ako mám uvidieť pekné veci v živote. To sa ti objaví na čom máš pozornosť.

Brigita Kriváneková

Natália je odhodlaná žena, videla som ju v mnohých rôznych rolách.
V každom je to veľmi autentické, nech sú tieto roly akokoľvek odlišné. Ak učí, je nesmierne tvrdá, ale potrebovala som presne toto aby som uvidela samú seba. Preto som si ju vybrala za mentorku. Viem na ňu myslieť iba s láskou a vďakou.

 Ako líderka je tiež autentická, vie kam chce ísť, má jasné ciele. S radosťou som nastúpila na jej loď a cieľom je vytvorenie vedomého, etického sveta. Za nič by som túto loď neopustila,  lebo toto je aj moja cesta. 

Ismerd meg önmagad

Barbara Iványiová

Natália je svetlo. Aká je? Rozhodná, vie čo chce, čo je jej poslaním a každý jej krok vedie k tomu. Ako líderka osloví každého a radi sa k nej ľudia pripoja. Jej  srdce a vedomosti oslovia každého. Je cieľavedomá, s veľkým srdcom.
Prečo som si ju vybrala? Lebo som v nej videla to, čo vo mne chýba.